Jak-założyc-konto-w-przelewy24_jak-miec-nizsze-prowizje-w-Przelewy24_oladabrowa

Cześć! W tym filmie pokażę Ci jak założyć konto w Przelewy24. Jeżeli chciałbyś również zobaczyć jak dodać Przelewy24 do sklepu WooCommerce kliknij w ten link! Dodanie do Twojego sklepu bramki szybkiej płatności zdecydowanie zwiększy atrakcyjność Twojego sklepu dla klientów ceniących łatwe i szybkie płatności.

UWAGA! Jeżeli założysz konto przez link pod tym filmem, niezwykle oszczędzisz! Do Twojego konta zostaną przypisane niższe prowizje niż w przypadku klientów niezależnie zakładających konto!

Prowizje Przelewy24 z tym linkiem:

1) Przelewy online z 322 banków – 1,4%
2) Płatność BLIK – 1,4%
3) Obsługa kart kredytowych/płatniczych w PLN – 1,4%
4) Apple Pay – 1,4%
5) Google Pay – 1,4%
6) PayPo (płatności odroczone) – 1,5%

Wybierając Przelewy24 zyskujesz również możliwość dodania do Twojego sklepu płatności BLIK oraz płatności odroczonych PayPo i P24NOW – Ty otrzymujesz pieniądze niemalże od razu, a Twoi klienci będą mogli płacić w ratach.  Możesz również podpisać dodatkową umowę i dodać płatności kartami Visa & Mastercard, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób nieposiadających konto w polskim banku!

 

Przed założeniem konta w Przelewy24

Przystąp do zakładania konta w Przelewy24, gdy Twój sklep będzie już gotowy. Na stronie powinny być widoczne niezbędne dokumenty prawne, takie jak Regulamin, Polityka Prywatności. Zadbaj również o to, żeby na stronie znajdował się co najmniej jeden produkt, tak żeby Przelewy24 mogły wykonać próbne zamówienie.

Proces zakładania konta w Przelewy24

Przejdź przez link po prawej stronie i w kroku 1 uzupełnij teraz dane firmy. Przejdź do kroku 2 – dodaj tutaj reprezentantów upoważnionych do zawarcia umowy, beneficjentów rzeczywistych firmy, osobę kontaktową. W kroku trzecim należy dodać link do Twojego sklepu i określić branżę. W kroku 4 natomiast Zaakceptuj umowę oraz zaznacz niezbędne zgody. Przejdź teraz na maila, sprawdź poprawność danych i kliknij w link w mailu:  Kliknij tutaj, aby potwierdzić dane i aktywować konto. Zostaniesz przekierowany do kroku 5 – czyli Aktywacja konta.

Teraz jeszcze czeka nas aktywacja konta i przesłanie dokumentów tożsamości reprezentantów firmy. W kroku 5 zobaczysz dane do wykonania przelewu służącego do weryfikacji Twojego konta. Wykonaj przelew.

Otrzymałeś teraz maila zatytułowanego Przelewy24: Ważne informacje, ten mail zawiera identyfikator Twojego konta, skopiuj numer.

Kliknij teraz Logowanie i wklej identyfikator w tym polu oraz wpisz hasło podane podczas zakładania konta. Dodaj adres mailowy służący do korespondencji z Przelewy24, kliknij wyślij. Otrzymałeś teraz maila na tę skrzynkę, kliknij w mailu POTWIERDZAM. Ponownie się zaloguj, kliknij Moje dane -> Prześlij dokumenty. Załącz teraz skan dokumentu i wyślij dokument do Przelewy24. Możesz zasłonić czarnymi paskami niektóre dane – zgodnie z instrukcją od Przelewy24 lub możesz wysłać dokument bez ich zasłaniania – wtedy udzielasz zgody Przelewy24 na zanonimizowanie dokumentu.

W tym momencie Przelewy24 będą mogły przystąpić do weryfikacji Twojego konta. Zostanie sprawdzona Twoja strona internetowa oraz Przelewy24 wykonają próbne zamówienie. Jeżeli będzie trzeba przesłać dodatkowy dokument np.: oświadczenie o beneficjentach rzeczywistych lub będzie konieczne dokonanie zmian na stronie internetowej – otrzymasz maila od Przelewy24. W przypadku braku kontaktu, odczekaj 5 dni roboczych i skontaktuj się z Przelewy24 celem uzyskania informacji czy konto zostało już w pełni aktywowane. Po pełnej aktywacji konta będziesz mógł dodać bramkę szybkiej płatności do swojego sklepu. A jak to zrobić pokazuję na przykładzie WooCommerce pod tym linkiem!