Dzień 3 – Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem

Nie ma bardziej godnego pożałowania człowieka - niż taki, który o zaczęciu każdej, najmniejszej pracy musi decydować dzień w dzień od nowa.
William James

Na początku musisz zrozumieć… czemu wciąż będąc przecież zajętym i pracowitym, czujesz się jak chomik uwięziony w swojej klatce i pędzący przed siebie w kołowrotku.

Tyle nauki, planów, tyle wizji, perspektyw, strategii i pomysłów. Te wszystkie działania na pewno są z korzyścią dla Twojej przyszłości, ale NIE TWORZĄ REZULTATÓW. 

Z poprzedniej lekcji już na pewno wiesz, że żarliwość czy wytężona praca zdecydowanie ponad siły może co najwyżej przyczynić się do zgaszenia Twojego entuzjazmu. 

Wybitni ludzi kierują się w życiu żelazną rutyną, konsekwencją oraz regularnością. Ich praca przynosi konkretne, namacalne rezultaty.

Odpowiedz sobie szczerze na jedno ważne pytanie. Czy Twoja praca przekłada się na rzeczywiste rezultaty, czy może tkwisz w pułapce bycia "zajętym"? Kumuluj mikrozwycięstwa dzień po dniu, wytrwaj, za wszelką cenę wytrwaj, nowe i lepsze nadciąga.
Ola Dąbrowa